چرا متیس؟

اگر تصمیم گرفته‌اید که در ترکیه تحصیل کنید ، حتما با این سوال مواجه شده‌اید : کدام روش و کدام موسسه برای من بهترین نتیجه ممکن را رقم خواهد زد؟ در این مقاله به ذکر دلایلی می‌پردازیم که چرا تحصیل در آکادمی متیس بهترین شانس شما برای رسیدن به آرزو‌‌‌ها ، قبولی در دانشگاه‌های معتبر و نزدیک تر شدن به اهدافتان می‌باشد.

تمرکز تخصصی

برخلاف اکثریت موسسات ، ما در متیس به صورت تخصصی و فقط به آموزش آزمون SAT  می‌­پردازیم. با توجه به تجربیات سالهای اخیر می‌توانیم ادعا کنیم که در آموزش SAT  بهترین هستیم. تمامی اساتید اکادمی متیس در بهترین دانشگاه‌های ترکیه تحصیل کرده و در آزمون SAT دارای نمرات بسیار بالایی می‌باشند. در متیس تمامی کتاب‌ها و منابع آزمون مورد بررسی دقیق قرار گرفته و بر اساس سوالات متعددد موجود در این منابع ، متیس برنامه آموزش خود را تدوین کرده و جزوات تخصصی خود را برای دانشجویان ایرانی فراهم کرده است.

همچنین با توجه به آزمون های هفتگی و ماهانه ، دانشجویان به طور مستمر با سوالات متفاوت و روشهای حل آنها آشنا شده و برای رقابت در آزمون اصلی آماده می‌شوند .


محیط صمیمانه

به توجه به طولانی بودن دوره ی آزمون SAT  و از آنجایی که دانشجویان تا پایان دوره مدت زمان زیادی را در آموزشگاه می‌­گذراند، داشتن فضای مناسب آموزشی در کنار داشتن جو دوستانه و صمیمی یکی از دغدغه های اصلی متیس می‌باشد. ما در آکادمی متیس تمامی شرایط لازم را برای راحتی و نشاط دانشجویان فراهم می‌کنیم. بر خلاف سایر موسسات زمانی که دانشجویان در آموزشگاه می گذرانند فقط منحصر به ساعات تدریس نیست . هدف ما ایجاد محیطی است که دانشجو احساس کند در خانه خود در حال آموزش و زندگی است.

اولویت ما مشخص است : بهترین کیفیت برای تدریس و زندگی. از ابتدایی ورود به ترکیه تا لحظه ورود به دانشکاه و فراتر از آن مثل یک خانواده دوم همراهتان هستیم.

سیستم آموزشی مخصوص

بی شک سیستم آموزشی یکی از مهمترین پایه های موفقیت است. به همین علت مفتخریم که آکادمی متیس دارای پیشرفته ترین سیستم آموزش SAT است. ما با کارگیری روش اختصاصی خود به نام Clever study به سه رکن اصلی آموزش می‌پردازیم: تعیین سطح هوشمند، پیگری مداوم و تکالیف هدفمند. در سیستم به طور خلاصه در مرحله اول دانشجو به صورت کاملا دقیق تعیین سطح می‌شود و برنامه و عملکرد مورد انتظار تعیین می‌شود.بعد از آن نمرات و عملکرد دانشجو بررسی و با عملکرد مورد نیاز مقایسه میشود تا همیشه نتیجه دلخواه فراهم شود. رکن دیگر و تفاوت اصلی این سیستم وجود تکالیف متفاوت بر اساس سطح دانشجو است که به کمک پیگیری مداوم، دانشجو زمان خود را روی مطالب مورد نیاز صرف میکند.

خدمات مهاجرتی

نیازی نیست که دانشجویان و خانواده محترم آنها درگیر پروسه پیچیده مهاجرتی بوده و استرس این کار دانشجو را از هدف اصلی یعنی درس خواندن دور کند. ما از لحظه ورود شما به ترکیه تا آخر موفقیت همراهتان هستیم. فلسفه ما بر اساس راحتی ذهن دانشجو و خانواده ها است، در تمامی امور مهاجرتی همراهتان هستیم و تمرکز شما باید فقط روی درس خواندن باشد..

سخن آخر

در آکادمی متیس الویت ما آرامش و موفقیت شماست. بر همین اساس ما با تلفیق بهترین سیستم آموزشی و اساتید خبره در کنار یک محیط خانودگی و شاداب مسیر موفقیت را برایتان ساده و جذاب کرده ایم. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها و سبک آموزشی ما، میتوانید با ما تماس بگیرید و یا در اینجا به ما پیام دهید تا مشاورین ما شما را به صورت رایگان راهنمایی کنند.