دوره آنلاین

چرا دوره آنلاین SAT متیس؟

سوال این روز های اکثر متقاضیان تحصیل در آکادمی متیس این است که در صورت باز نشدن مرز ها چه کنیم؟ به همین علت ما تصمیم گرفتیم دوره‌های آنلاین خود را نیز شروع کنیم تا دانشجویان مقیم ایران نیز بتوانند از دوره های تخصصی و با کیفیت ما استفاده کنند. با شرکت در دوره SAT آنلاین آکادمی متیس، موفقیت خود را تضمین کنید!

ما با به‌کارگیری بهترین متد آموزشی و با در نظر گرفتن شرایط دانشجویان ایرانی شانس قیولی شما را چندین برابر خواهیم کرد. ما تنها موسسه‌ای هستیم که تنها و به صورت تخصصی روی آزمون SAT تمرکز میکنیم. اساتید آکادمی متیس بالاترین نمرات را در این آزمون کسب کرده  و فوت‌ و ‌فن‌های آن را میداند. آنقدر به خود مطمئن هستیم که در صورت قبول نشدن شما بعد از تکمیل این دوره ، (با شرط انجام تکالیف و حضور در کلاس‌)  می‌توانید یک سال دیگر  بدون پرداخت هزینه در کلاس‌ها شرکت نمایید.  به علاوه در هر زمان از دوره خود و در صورت باز شدن مرز ها، میتوانید به دوره های حضوری ما انتقال پیدا کنید

جزییات دوره

این دوره همانند دوره حضوری شامل تمامی قسمت های آزمون SAT یعنی ریدینگ، رایتینگ و ریاضی است. مختصری از مفاد درسی هر قسمت به صورت زیر است:

ریدینگ(Reading):

 • تقویت دایره لغات با استفاده از ویدیو و مقالات و ساختن دایره لغات اکتیو
 • آموزش ساختار متون و روش های سریع خواندن متن 
 • آشناسازی با ساختار ها و فلسفه آزمون SAT و استفاده بهینه از آن برای بهترین نتیجه گیری

رایتینگ(Writing):

 • ‌آموزش گرامر مورد نیاز برای آزمون
 • آشناسازی با سوالات تله‌دار و آموزش گذشتن از آنها

ریاضی(Math):

 • یادآوری مباحث ریاضی دبیرستان که در SAT نیز کاربردی هستند
 • آموزش مباحث جدید که در سیستم آموزشی ایران وجود ندارند
 • آموزش لغات پر استفاده ریاضی
 • آموزش روش های تستی مخصوص SAT برای سرعت بیشتر

شروع دوره از هفته آخر شهریور بوده و تا ۱۴ اردیبهشت (۶ می)  ۱۴۰۰ ادامه دارد. هر هفته دارای چهار جلسه ۴ ساعته  و کل دوره در مجموع بیش از ۴۰۰ ساعت می‌باشد. در هر هفته یک جلسه ۴ ساعته ریدینگ، یک جلسه 4 ساعته رایتینگ و دو جلسه 4 ساعته ریاضی تشکیل می‌گردد. لازم به ذکر است در صورت احساس نیاز توسط آموزشگاه، تعداد جلسات میتواند بیشتر شود.

سرویس های آموزشی:

 • تمامی جزوات و کتب مورد نیاز 
 • مشاوره رایگان در طول دوره 
 • ثبت نام دانشگاه بعد از اتمام دوره

سوالات پر تکرار دوره

بله، برای اینکار ابتدا با مسولین ما تماس بگیرید تا شرایط انتقال را فراهم کنند. سپس با پرداخت مابه‌التفاوت دوره، انتقال شما انجام خواهد شد.

بله، ما در صورت نیاز برای دانشجویان کلاس رایگان انگلیسی برگزار خواهیم کرد. در صورتیکه ثبت نام قبل از شروع دوره انجام شود ، فرصت بیشتری برای آموزش انگلیسی وجود دارد. در غیر اینصورت کلاس به موازات دوره SAT پیش خواهد رفت.

بله! در صورتی که در کلاس‌ها به صورت منظم شرکت کرده و تکالیف خود را انجام دهید می‌توانید به صورت کاملا رایگان مجددا از دوره ها استفاده نمایید.

در صورت انجام ندادن تکالیف بیش از ۳ بار و غیبت غیرموجه بیشتر از ۳ جلسه در طول دوره، این امکان وجود نخواهد داشت.

با اینکه دوره یک ساله برای SAT کافی است ولی در صورت نداشتن تسلط کافی روی زبان انگلیسی، این پروسه می‌تواند دشوار باشد. برای همین توصیه ما شروع دوره از سال ۱۱ام است. به این دلیل که شما دو سال برای خواندن فرصت خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه اینجا کلیک کنید

13

دوره در یک نگاه

شروع دوره              شهریور 1399

پایان دوره               اردیبهشت 1400

مدت زمان دوره       400+ ساعت

دروس                   ریدینگ (100 ساعت)

                            رایتینگ (100 ساعت)

                            ریاضی  (200 ساعت)

زبان دوره                انگلیسی

محل دوره               آنلاین

*توجه داشته باشید که بعد از پیش ثبت با شما در مورد مراحل تکمیل ثبت نام تماس گرفته میشود